Araç Kaplama Uygulaması (Renk Değişimi)

Aracınızın renginden mi sıkıldınız? Satın alırken istediğiniz renk stokta kalmamış mıydı? Yoksa bu senenin modasına ayak uydurmak veya yeni bir moda mı yaratmak istiyorsunuz?

İşte bütün sorularınızın yanıtı Winplus Care Care & Detailing de.

Bunun için aracınızı değiştirmenize veya büyük maliyetlere katlanmanıza gerek yok. Mat, sedefli, parlak veya krom... Hangi rengi veya renkleri istediğinize karar verin, gerisini Winplus Care Care & Detailing’e bırakın.

Son yılların trend uygulamalarından olan renkli kaplamalar giderek popülerliğini arttırıyor. Sadece estetik değil aynı zamanda da koruyucu bir uygulama olan renkli folyo kaplama uygulamaları ortalama 3 - 5 gün içerisinde aracınıza bambaşka bir görünüm katıyor.

Farklı marka seçenekleri, geniş bir renk yelpazesi ile kullanıcılara araçlarını kendi zevklerine göre yeniden yorumlama fırsatı veren renkli folyo kaplamalar tamamen ithal ve otomotiv için özel olarak üretilmiş renkli folyolar ile yapılmaktadır.

Winplus Care Care & Detailing farkıyla oldukça geniş bir renk yelpazesi içerisinden seçeceğiniz bütün folyolar, aynı zamanda aracınızın boyasını güneşin UV ışınlarından, zorlu iklim koşullarından, kılcal çiziklerden ve ufak sürtmelerden de koruyacak kadar sağlamdır.

Renkli folyo kaplama uygulamasının fiyat aralığı aracınızın boyutlarına, seçeceğiniz renk ve folyo’nun markasına göre değişkenlik gösterecektir.

http://winplus.com.tr/wp-content/uploads/2018/03/arac-kaplama-670x620.jpg